Historie

2019

Eindstand

  1. SC Heerenveen
  2. FC Groningen
  3. Sparta Rotterdam
  4. FC Emmen
  5. PEC Zwolle
  6. Cambuur Leeuwarden
  1. Rot-Weiss Essen
  2. 1.FC Köln
  3. Go Ahead Eagles
  4. Fortuna Sittard
  5. SC Genemuiden
  6. Beerschot

Prijzen

  • Speler van het toernooiAyoub Oufkir van Sparte Rotterdam
  • Keeper van het toernooiXavier van Dijk van SC Heerenveen
  • Topscorer van het toernooiTygo Land van SC Heerenveen
  • Fair Play CupCambuur Leeuwarden
  • Rookie van het toernooiYenio Holder van FC Groningen

2018

Eindstand

  1. SC Heerenveen
  2. VFL Bochum
  3. Fortuna Sittard
  4. FC Groningen
  5. Eintracht Dortmund
  6. SC Genemuiden
  1. FC Utrecht
  2. FC Twente
  3. PEC Zwolle
  4. Sparta Rotterdam
  5. De Graafschap
  6. NAC Breda

Prijzen

  • Speler van het toernooiMatt Passacquale van SC Heerenveen
  • Keeper van het toernooiGedeon de Groot van SC Heerenveen
  • Topscorer van het toernooiSaydou Bangura
  • Fair Play CupSparta Rotterdam
  • Rookie van het toernooiDjiimiro Pieters van Sparta Rotterdam

2017

Eindstand

  1. KV Mechelen
  2. NAC Breda
  3. Excelsior Rotterdam
  4. SC Heerenveen
  5. FC Twente
  6. FC Utrecht
  1. SC Genemuiden
  2. PEC Zwolle
  3. Vasas SC
  4. Rott-Weiss Essen
  5. De Graafschap
  6. Esbjerg FB

Prijzen

  • Speler van het toernooiYounes Bourabain van KV Mechelen
  • Keeper van het toernooiJan-Bas Peute van SC Genemuiden
  • Topscorer van het toernooiQuiten Sevranckx van KV Mechelen
  • Fair Play CupDe Graafschap
  • Rookie van het toernooiMaarten van Campenhout van KV Mechelen

2016

Eindstand

  1. Vitesse
  2. VFL Bochum
  3. FC Volendam
  4. Roda JC
  5. Willem II
  6. d'Olde Veste
  7. PEC Zwolle
  8. Vasas SC
  1. FC Groningen
  2. FK Viborg
  3. De Graafschap
  4. Flevo Boys
  5. Brabant United
  6. SC Genemuiden
  7. KMSK Deinze
  8. Excelsior '31

Prijzen

  • Speler van het toernooiMaikel Epskamp van Vitesse
  • Keeper van het toernooiHarm Dieker van De Graafschap
  • Topscorer van het toernooiThimo Regioun van Willem II
  • Fair Play CupWillem II
  • Rookie van het toernooiSofus Berger van FK Viborg

2015

Eindstand

  1. SC Heerenveen
  2. VV d'Olde Veste 54
  3. Flevo Boys
  4. Excelsior Rotterdam
  5. Excelsior '31
  6. Vitesse
  7. ONS Sneek
  8. Cambuur
  1. PEC Zwolle
  2. Roda JC
  3. DOS Kampen
  4. SV Urk
  5. Be Quick '28
  6. SC Genemuiden
  7. Almere City
  8. JVOZ

Prijzen

  • Speler van het toernooiRick Voskuil van SC Heerenveen
  • Keeper van het toernooiQuinten de Graaf van PEC Zwolle
  • Topscorer van het toernooiLars Miedema van PEC Zwolle
  • Fair Play CupJVOZ
  • © Copyright Edel Grass U14 Talent Tournament
  • Privacybeleid
  • Cookies